ITALIAN BRIDAL COUTURE

ITALIAN BRIDAL COUTURE

środa, 10 lipca 2013

SUKNIE ŚLUBNE 2 w 1 HIT LATA 2013

Fot.: Suknia marki Giovanna Sposa Model 2394


Jak połączyć marzenie o dwóch sukniach ślubnych w jednym modelu? 

Marka Giovanna Sposa na sezon 2013 przygotowała suknie typu 2 w 1, które łączą dwa modele: mini oraz maksi. Spódnice sukien są wykonane z transparentnej tkaniny,  jest to idealny sposób na ultra kobiecy look z zachowaniem pewnej tajemnicy i elegancji. Takie suknie są idealne na letni ślub i cieszą się ogromnym powodzeniem wśród Panien Młodych mających zaplanowany termin ślubu w lecie 2013.Fot.: Suknia marki Giovanna Sposa Model 2394

Suknia ślubna powinna mieć spektakularny, długi tren, ale jak to pogodzić z typowym polskim weselem i tańcami do białego rana? Ten model kryję w sobie niespodziankę- transparentną spódnice można odpiąć i wygodnie tańczyć w mini sukience.

Fot.: Suknia z kolekcji BY GIOVANNA, model 147

Konstrukcję typu 2 w 1 ma bestsellerowa suknia ślubna z kolekcji BY GIOVANNA na sezon 2013. Jest to oryginalna kreacja w stylu minimalistycznym, a zarazem bardzo szykownym.

Suknia ślubna typu 2 w 1 ma jeszcze jedną zaletę, w formie mini można ją ubrać na wielkie wyjście, jako  kreacje koktajlową, a tego lata jest bardzo modny look total white.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz