ITALIAN BRIDAL COUTURE

ITALIAN BRIDAL COUTURE

czwartek, 11 lipca 2013

Suknie ślubne włoskiego mistrza haute couture VALENTINO


Szkic projektu sukni ślubnej autorstwa Valentino dla szwedzkiej księżniczki Madeleine.

Valentino Garavani włoski designer oraz twórca marki Valentino, urodzony w 1932 roku wycofał się z ze świata mody w roku 2007. Stylista obecnie, wyłącznie dla swych przyjaciół,  tworzy unikatowe projekty sukien ślubnych.


Dla szwedzkiej księżniczki Madeleine, która w czerwcu 2013 poślubiła nowojorskiego bankiera Christophera O'Neill, Valentino stworzył spektakularną a przy tym bardzo kobiecą kreację z jedwabnej organzy i koronki chantilly. Suknia miała 4 metrowy tren, a welon mierzył bagatela 6 metrów.
Włoski mistrz haute couture o współpracy nad projektem wypowiedział się następująco: "Praca z księżniczką Madeleine była naprawdę prosta. To cudowna dziewczyna, nowoczesna, zabawna, pełna energii i entuzjazmu i naprawdę przepiękna. To była przyjemność i zaszczyt."

Księżna Madeleine promieniała szczęściem w dniu swojego ślubu.Panny Młode zauroczone projektem Valentino dla szwedzkiej księżniczki, odnajdą w włoskiej kolekcji Giovanna Sposa na sezon 2014 suknie ślubną marzeń. Poniżej jej mała odsłona, pierwsze zdjęcia wykonane podczas Milan Wedding Week, gdzie odbyła się międzynarodowa premiera kolekcji na najnowszy sezon. Już niedługo opublikujemy kampanie reklamową nowej kolekcji, zrealizowaną w malowniczym włoskim  miasteczku Polignano.

Fot.: Przedstawicielka marki Giovanna Sposa na rynek japoński, była zachwycona suknią z pre-koekcji BY GIOVANNA 2014.  Chciała sprawdzić czy suknia jest tak lekka na jaką wygląda, sprawdzone, suknia jest super komfortowa.

Fot.:  Długi welon w stylu księżniczki wykonany z najdelikatniejszego włoskiego tiulu" tulle per la pelle" oraz koronki chantilly.


Suknia z kolekcji Haute Couture Giovanna Sposa 2013 z łódkowym koronkowym dekoltem, Model 2410


W roku 2012 Valentino na prośbę holwoodzkiej gwiazdy Anne Hathaway stworzył spersonalizowany projekt sukni ślubnej. Suknia została wykonana w rzymskim atelier marki z wielu metrów tiulu ozdobionego kwiatowymi aplikacjami. Haute Couture 100 % MADE IN ITALY.

Anny chciała uniknąć rozgłosu, podczas dnia swojego ślubu, większość zdjęć zostało zrobione z ukrycia.

 Panie oczarowane tiulową suknią ozdobioną tysiącem trójwymiarowych kwiatków odnajdą suknie marzeń w kolekcji Giovanna Sposa Haute Couture na sezon 2013.
Tiulowa suknia ozdobiona tysiącem trójwymiarowych aplikacji kwiatowych z kolekcji Haute Couture Giovanna Sposa, Model 2397

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz