ITALIAN BRIDAL COUTURE

ITALIAN BRIDAL COUTURE

poniedziałek, 23 grudnia 2013

Pierwszy w Polsce Monomarkowy Salon Włoskich Sukien Ślubnych Giovanna Sposa.


Mamy dobrą wiadomość dla miłośniczek włoskiej mody ślubnej oraz dla wszystkich Pań, które marzą o unikatowej sukni ślubnej.


Już nie musisz wyruszać w poszukiwaniu wymarzonej kreacji do Mediolanu czy Rzymu- Monomarkowy Salon Włoskich Sukien Ślubnych GIOVANNA SPOSA, to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie są dostępne wszystkie suknie z obu kolekcji włoskiej marki na nadchodzący sezon 2014. 

W polskim showroomie Giovanna Sposa możecie Panie obejrzeć oraz  przymierzyć wszystkie suknie z eleganckiej minimalistycznej linii BY GIOVANNA 2014 oraz luksusowej kolekcji GIOVANNA SPOSA Haute Couture 2014. 
Jeżeli życzycie sobie Panie konsultacji dotyczącej ślubnej stylizacji, u nas do Waszej dyspozycji jest stylista z Włoch z 15- letnim doświadczeniem w branży mody ślubnej.  
A w świecie mody wiadomo, że nikt nie doradzi lepiej kobiecie w kwestii stylizacji niż mężczyzna :-) 
Zadbamy o to aby Twoja stylizacja w dniu ślubu była olśniewająca.


Naszą misją było stworzenie unikatowego miejsca na mapie polskich salonów ślubnych, gdzie można kupić suknie renomowanej włoskiej marki, która zostanie uszyta na miarę oraz spersonalizowana według indywidualnych życzeń i marzeń Klientki.

Suknie zakupione w Monomarkowym Salonie Włoskich Sukien Ślubnych GIOVANNA SPOSA posiadają certyfikat 100 % Made in Italy, co stanowi gwarancję najwyższej jakości. 
Jeżeli obawiacie się Panie cen włoskich sukien ślubnych- to niesłusznie!
Przedział cen kształtuję się tak jak w polskich salonach ślubnach. A różnica jest widoczna natychmiast: suknie uszyte w Italii, z najlepszych włoskich  tkanin oraz ozdobione detalami charekterystycznymi dla kreatywnych włoskich stylistów robią niepowtarzalne wrażenie.

Zapraszamy Panie do wybrania sukni marzeń i proszę pamiętać: 
W TWOJEJ SUKNI ŚLUBNEJ MUSISZ SIE ZAKOCHAĆ! 
W ten sposób poczujesz, że to TA JEDYNA.

                              Przyjdź, zobacz, zakochaj się…Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku:
Facebook.com/Salon Sukien Ślubnych Giovanna Sposa


1 komentarz:

  1. Polecam suknie Giovanna Sposa, są wyjątkowe, niepowtarzalne i warte swojej ceny.

    OdpowiedzUsuń