ITALIAN BRIDAL COUTURE

ITALIAN BRIDAL COUTURE

niedziela, 8 grudnia 2013

Suknia ślubna- kreacja która budzi emocje.


Suknia ślubna to unikatowy strój, który zawsze budzi emocje.Wiele przyszłych Panien Młodych posiada ideę dotyczące wymarzonej sukni ślubnej jeszcze długo przed planowanym ślubem, inne dopiero przymierzając suknie odnajdują tą JEDYNĄ.
Trzeba przymierzyć wiele sukni, ale czasami jedną,  aby "zakochać się" w modelu, który będziesz uważała za stworzony dla Ciebie.
Zdarza się, że minimalistki, które marzyły "o czymś zupełnie prostym" decydują się na spektakularną księżniczkę, a Panie które w marzeniach widziały się w dniu ślubu w sukni typu principessa zakochują w minimalistycznym modelu w stylu Valentino.

Na południu Włoch istnieje zwyczaj, że suknie ślubną kupuję Pannie Młodej przyszła teściowa, możecie sobie wyobrazić ile emocji budzi taki wspólny zakup…:) Właściciele atelier ślubnych nieraz muszą pełnić rolę mediatorów pomiędzy dwoma kobietami.

W oczach przyszłego męża widok jego wybranki w sukni ślubnej będzie rodził zachwyt, a w oczach rodziców Panny Młodej wzruszenie i dumę… Atencja wszystkich gości podczas ceremonii również jest skupiona na Pannie Młodej, a suknia stanowi często temat rozmów jeszcze długo po ślubie…
Ale tak naprawdę najważniejsze jest to, żebyś to Ty czuła się w tym dniu najpiękniejsza w sukni Twoich marzeń…

Nawet na tak pełnej wrażeń estetycznych, jednej z najbardziej prestiżowych ulic shoppingowych na świecie -via Montenapoleone w Mediolanie, gdzie nikogo nie dziwi widok spacerującego Giorgio Armaniego, czy Victoria Beckham na zakupach, rzadko kto pozostał obojętny wobec dwóch modelek  przechadzających się w sukniach ślubnych :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz