ITALIAN BRIDAL COUTURE

ITALIAN BRIDAL COUTURE

poniedziałek, 2 września 2013

Kreacje z Festiwalu w Wenecji 2013. Związki włoskiej mody haute couture ze ślubną.

Fot.: Eva Riccobono w kreacji Armani Privè podczas 70 Jubilejuszowego Festwiwalu w Wenecji.


ZWIĄZKI  WŁOSKIEJ MODY HAUTE COUTURE ZE ŚLUBNĄ.

Doskonałym wydarzeniem do śledzenia trendów wielkiego krawiectwa, oprócz pokazów mody odbywających się podczas tygodnia mody w: Mediolanie, Paryżu i Nowym Jorku, są międzynarodowe festiwale filmowe, gdzie gwiazdy prezentują kreacje haute couture z pre-kolekcji na przyszły sezon, obecnie z kolekcji S/S 2014.  

Także tegoroczny, jubileuszowy 70 Festiwal Sztuki i Filmu w Wenecji, odbywający się w dniach od 28 sierpnia do 7 września, dostarczy nam wrażeń estetycznych w kreacjach gwiazd, w których krawiectwo spotyka się ze sztuką.
W miniony tydzień  włoska modelka i matka chrzestna tegorocznego festiwalu Eva Riccobono olśniła wszystkich w sukni mistrza Giorgio Armaniego z najbardziej ekskluzywnej linii ARMANI PRIVÉ (linia w której tworzone są  spersonalizowane pojedyńcze, szyte na miarę kreację, często dla gwiazd które przyjaźnią się z Giorgio Armanim), uszytej z jedwabnej organzy z aplikacjami z ręcznie wyszywanej koronki z krynoliny w kolorze szampańskim.
Panny Młode, które w dniu ślubu chcą olśnić kreacją w ciepłym odcieniu szampańsko- złotym  powstała kreacja w pre-kolekcji Giovanna Sposa Haute Couture 2014, której premiera odbyła się w czerwcu w Mediolanie,  wykonana z jedwabnej organzy ozdobionej ręcznie wyszywaną koronką i drobnymi kryształowymi elementami.
W stworzonej na miarę sukni ślubnej z włoskiego atelier poczujesz się jak gwiazda z czerwonego dywanu, lśniąca ciepłym złotym blaskiem. 

Fot.: Eva Roccobono 29 sierpia w Wenecji

Fot.: Kreacja z pre-kolekcji Haute Couture GIOVANNA SPOSA 2014

Fot.: Detale ręcznie wyszywanego gorsetu z jedwabnej organzy

Fot.: Gorset sukni z pre-kolekcji GIOVANNA SPOSA HAUTE COTURE 2014, której premiera odbyła się 18-21 czerwca w Mediolanie.
Dyrektor Artystyczna Giovanna Darconza w mistrzowski sposób przenosi trendy haute couture 2014 w modę ślubną, tworząc kreację z takich samych tkanin i utrzymaną w identycznej tonacji jak suknia ARMANI dla Evy Roccobono 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz